0
0
КЛАСАЦИЯ
Можеш ли да бъдеш най-добрият FAST герой в света?

Придвижи се нагоре в класацията, като печелиш точки от секциите Електронни книги и Базов лагер и като подобряваш личните си рекорди в онлайн игрите.
ФИЛТЪР:
НОМЕРКЛАСУЧИЛИЩЕДЪРЖАВАГРАДТОЧКИ
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 705001
2
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
3
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 307052
4
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
5
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 263296
6
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
7
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 248180
8
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
9
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 230616
10
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 201268
11
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 182063
12
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 175555
13
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 174991
14
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
15
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 158590
16
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 156626
17
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130290
18
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 129122
19
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125028
20
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109180
21
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 107401
22
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
23
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
24
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 90969
25
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90253
26
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
27
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 75918
28
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
29
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 64155
30
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 64096
31
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
32
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58163
33
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
34
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 50879
35
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 49595
36
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 47762
37
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
38
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 44010
39
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 43783
40
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
41
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
42
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41087
43
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 39763
44
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 39236
45
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 37907
46
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
47
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 37369
48
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 36795
49
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
50
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
51
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
52
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 30601
53
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 30022
54
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 29284
55
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29059
56
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 28958
57
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
58
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 27291
59
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
60
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 25460
61
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
62
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
63
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 22440
64
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
65
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
66
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 21341
67
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
68
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 19356
69
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 18884
70
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 18557
71
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
72
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
73
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 17373
74
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
75
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
76
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 16983
77
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 16110
78
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
79
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
80
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
81
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
82
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 14208
83
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 13969
84
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
85
2n Escola Poeta Foix Barcelona 13584
86
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
87
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
88
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
89
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 12500
90
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
91
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
92
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
93
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 11785
94
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
95
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
96
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
97
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
98
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11349
99
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10807
100
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
101
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 10600
102
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
103
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
104
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
105
3"б" СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10500
106
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10500
107
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
108
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 10200
109
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10200
110
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
111
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10100
112
3 в СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10100
113
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
114
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
115
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
116
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
117
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
118
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
119
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
120
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
121
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
122
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
123
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10000
124
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
125
4°B Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 10000
126
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
127
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
128
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
129
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
130
2 б СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10000
131
3 a СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10000
132
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
133
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
134
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
135
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
136
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
137
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
138
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
139
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
140
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8570
141
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
142
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
143
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8450
144
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
145
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
146
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
147
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 6220
148
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
149
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
150
Escola Básica do Barrocal - 4ºano EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 5700
151
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
152
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
153
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
154
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
155
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5500
156
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
157
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 5500
158
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5500
159
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
160
Grupa Steluțele Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 5400
161
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5400
162
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 5400
163
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
164
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
165
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
166
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5300
167
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
168
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
169
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
170
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
171
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 5200
172
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
173
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
174
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
175
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
176
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
177
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
178
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
179
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
180
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
181
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 5100
182
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
183
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
184
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
185
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
186
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
187
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
188
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5100
189
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
190
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5100
191
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5100
192
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
193
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
194
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
195
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
196
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
197
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
198
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
199
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
200
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
201
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
202
Clasa Cercetasilor Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 5000
203
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
204
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
205
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
206
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
207
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
208
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
209
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
210
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
211
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
212
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
213
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
214
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
215
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
216
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
217
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
218
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
219
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
220
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
221
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
222
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
223
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
224
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
225
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5000
226
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
227
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
228
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
229
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5000
230
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
231
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
232
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
233
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
234
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
235
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
236
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
237
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
238
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
239
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
240
testCZ testCZ test 5000
241
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
242
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 5000
243
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
244
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
245
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 5000
246
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
247
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
248
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
249
3 Gdynia International School Gdynia 5000
250
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
251
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
252
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 5000
253
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
254
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
255
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
256
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
257
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5000
258
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
259
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
260
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
261
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
262
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
263
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
264
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
265
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
266
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
267
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
268
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
269
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
270
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
271
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
272
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5000
273
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
274
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
275
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
276
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
277
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
278
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
279
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
280
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
281
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
282
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
283
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 5000
284
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
285
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5000
286
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
287
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
288
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 5000
289
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
290
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
291
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 5000
292
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 5000
293
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
294
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 5000
295
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 5000
296
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
297
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
298
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5000
299
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
300
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
301
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
302
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
303
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
304
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
305
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
306
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
307
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
308
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5000
309
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5000
310
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5000
311
Clasa a II-a B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 0
312
Clasa a II a A Școala Gimnaziala Nr.1 Joița, jud. Giurgiu Str. Școlii Nr. 10, localitatea Joița, jud. Giurgiu 0
313
I C Şcoala Gimnazială nr.17 Galaţi 0
314
6-latki A Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
315
6-latki B Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
316
I C Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
317
III A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
318
Clasa a II-a Liceul Tehnologic nr.1 Corod Corod 0
319
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 6ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
320
Όλο το νηπιαγωγείο 8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 0
321
Γ2 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
322
Δ2 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
323
Δ3 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
324
2 клас КЗ "Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради" Миргородського району Полтавської області с. Ісківці 0
325
CLASA A IV-A Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
326
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 0
327
Юні медики Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 0
328
1 gr. Panevėžio lopšelis-darželis "Diemedis" Panevėžys 0
329
Stelute Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
330
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială NR 4 Vatra-Dornei Str. MIHAI EMINESCU NR. 50 0
331
Clasa a II-a , Fluturașii Buzau Scoala Gimnaziala Podgoria Podgoria 0
332
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
333
I D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
334
a V-a Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
335
Clasa a III-a B Școala Gimnazială nr. 7,Călărași Călărași 0
336
Grădinița Școala"Alexei Mateevici" Comuna Movileni Movileni 0
337
Clasa a6a Școala Gimnaziala Calatele Calatele 0
338
a VIII-a Școala Gimnazială Manastireni Manastieni 0
339
Krasnoludki klasa 0 Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 0
340
Literatii Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
341
Γ ΤΑΞΗ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
342
III A Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Darabani Darabani 0
343
Clasa a III a B Step by Step Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
344
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
345
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
346
Grădinița Grădinița Nr.1 Movileni 0
347
Grupa "Steluțele" Gradinita P.P. "Prichindeii" Giurgiu Giurgiu 0
348
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 0
349
Clasa Formidabilii Școala Gimnaziala Capatanesti Capatanesti 0
350
6A Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 0
351
IX F Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești 0
352
Δ' Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 0
353
Clasa a VI-a A Ilfov, Școala Gimnazială Nr. 1 Brănești Ilfov, Brănești, Str. Petre Ionel nr.147 0
354
Clasa a III-a Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Ploiești Ploiești 0
355
Clasa pregătitoare Scoala Gimnaziala G. Bacovia, Bacau Bacau 0
356
Grădinița Grădinița PN Nr. 1 Movileni, jud. Galați Movileni 0
357
XI C1 Liceul Tehnologic Petru Rareș Barlad Barlad 0
358
a II-a A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
359
Clasa I B SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
360
Δ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
361
Clasa a IV-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
362
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
363
aVIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
364
6 A Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
365
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 0
366
Clasa a III- a A Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
367
I B Școala Gimnaziala Prof Paul Bănică Târgoviște Târgoviște 0
368
2 Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
369
CLASA a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
370
Α γυμνασίου 3ο Γυμνάσιο Ελευθέριου- Κορδελιού Θες/νικης Θεσσαλονικη 0
371
Δ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
372
A V-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
373
A IX-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
374
Ε1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
375
Ε2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
376
ΣΤ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
377
ΣΤ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
378
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
379
2B Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
380
Clasa a IV-a A Lunca Cetățuii, Școala Gimnazială,,Comandor Alexandru Cătuneanu" Lunca Cetățuii 0
381
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 0
382
Clasa pregatitoare Școala Gimnaziala Jaristea Jaristea 0
383
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
384
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
385
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV BRAȘOV 0
386
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV Brașov 0
387
Clasa a V a D Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
388
aVIIA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
389
3_Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
390
4-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
391
7 клас Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
392
Class 1 Little Explorers Cove @ Boon Lay Boon Lay 0
393
Class 1 K1 abc children's place Tampines 0
394
Class 1 K2 abc children's place Tampines 0
395
Class 1 Spring Brainy Kidz (SIMS) Pte Ltd Geylang 0
396
Class 1 Little Explorers Cove @ Jurong West Jurong 0
397
Class 1 K1 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
398
Class 1 K2 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
399
Class 1 K1 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
400
Class 1 K2 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
401
Class 1 K1 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
402
Class 1 K2 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
403
Class 1 K1 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
404
Class 1 K2 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
405
Class 1 Safari House Preschool @ Bukit Timah Bukit Timah 0
406
Class 1 K2 Global Mindz (Eden) Preschool Limited Compassvale Street 0
407
Class 1 Cherry Kidz Montessori Childcare Sembawang 0
408
Class 1 K1 Playscapes @ 4PM Bedok 0
409
Class 1 K2 Playscapes @ 4PM Bedok 0
410
Class 1 Cherie Hearts Kidz Campus @ Elias Elias 0
411
Class 1 K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
412
Class 1 K2 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
413
Nursery 2 My First Skool Singapore 0
414
Class 1 K1 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
415
Class 1 K2 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
416
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
417
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
418
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
419
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
420
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
421
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
422
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
423
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
424
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
425
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
426
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
427
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
428
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
429
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
430
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
431
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
432
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
433
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
434
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
435
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
436
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
437
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
438
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
439
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
440
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
441
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
442
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
443
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
444
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
445
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
446
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
447
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
448
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
449
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
450
Class 1 K1 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
451
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
452
Class 1 Inspire Kids International Woodlands 0
453
Class 1 K1 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
454
Class 1 K2 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
455
Class 1 K1 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
456
Class 1 K2 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
457
Class 1 CARPE DIEM JUNIORS PTE. LTD. Kallang 0
458
Class 1 CARPE DIEM KIDS ACADEMY @ WATTEN PTE. LTD. Yio Chu Kang 0
459
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CLW Clementi West 0
460
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 0
461
Class 1 K1 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
462
Class 1 K2 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
463
Class 1 K1 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
464
Class 1 K2 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
465
Class 1 K1 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
466
Class 1 K2 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
467
Class 1 SWEETLANDS CHILDCARE WOODLANDS 886C PTE. LTD. Woodlands 0
468
Class 1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ YISHUN PTE. LTD Yishun 0
469
Class 1 GENIUS HIVE PRE-SCHOOL PTE. LTD. Raffles 0
470
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 0
471
Class 1 YWCA BISHAN CHILD DEVELOPMENT CENTRE Bishan 0
472
Class 1 Swallows and Amazons Kindergarten Bukit Timah 0
473
Class 1 CHERIE HEARTS @ MOUNTBATTEN PTE LTD Mountbatten 0
474
Class 1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (Boon Keng) Boon Keng 0
475
Class 1 CHEN SU LAN METHODIST CHILDREN'S HOME (CHILD CARE DIVISION) Serangoon 0
476
Class 1 K1 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
477
Class 1 K2 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
478
Class 1 K1 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
479
Class 1 K2 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
480
Class 1 K1 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
481
Class 1 K2 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
482
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
483
Class 1 K2 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
484
Class 1 K1 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
485
Class 1 K2 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
486
Class 1 K1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
487
Class 1 K2 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
488
Class 1 K1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
489
Class 1 K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
490
Class 1 P1 POI CHING SCHOOL Tampines 0
491
Class 1 P2 POI CHING SCHOOL Tampines 0
492
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
493
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
494
3-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
495
1-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
496
3-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
497
2- д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
498
2-А Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
499
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 0
500
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
501
4-Б Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" місто Черкаси 0
502
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Πετραίας Πετραία 0
503
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
504
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
505
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
506
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
507
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
508
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
509
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
510
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
511
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
512
2 grape bajkalska 22 0
513
tes test test Warszawa 0
514
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
515
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
516
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
517
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
518
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
519
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
520
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
521
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
522
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
523
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
524
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
525
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
526
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
527
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
528
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
529
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
530
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
531
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
532
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
533
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
534
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
535
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
536
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
537
4t A Escola Les Arrels Salt 0
538
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
539
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
540
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
541
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
542
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
543
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
544
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
545
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
546
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
547
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
548
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
549
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
550
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
551
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
552
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
553
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
554
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
555
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
556
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
557
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
558
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
559
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
560
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
561
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
562
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
563
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
564
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
565
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
566
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
567
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
568
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
569
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
570
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
571
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
572
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
573
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
574
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
575
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
576
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
577
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
578
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
579
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
580
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
581
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
582
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
583
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
584
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
585
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
586
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
587
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
588
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
589
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
590
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
591
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
592
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
593
turma 1 - 1º ano Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
594
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
595
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
596
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
597
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
598
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
599
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
600
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
601
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
602
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
603
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
604
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
605
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
606
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
607
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
608
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
609
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
610
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
611
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
612
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
613
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
614
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
615
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
616
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
617
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
618
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
619
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
620
C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
621
C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
622
3º - 4º C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
623
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
624
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
625
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
626
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 0
627
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
628
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
629
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
630
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
631
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
632
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
633
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
634
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
635
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
636
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
637
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
638
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
639
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
640
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
641
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
642
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
643
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
644
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
645
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
646
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
647
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
648
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
649
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
650
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 0
651
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
652
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
653
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
654
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
655
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
656
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
657
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
658
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
659
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
660
Turma 8 Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
661
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
662
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
663
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
664
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
665
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
666
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
667
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
668
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
669
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
670
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
671
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
672
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
673
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
674
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
675
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
676
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
677
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
678
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
679
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
680
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
681
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
682
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
683
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
684
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
685
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
686
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
687
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
688
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
689
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
690
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
691
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
692
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
693
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
694
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
695
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
696
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
697
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
698
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
699
1° A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
700
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 0
701
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
702
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
703
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
704
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
705
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
706
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
707
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
708
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
709
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
710
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
711
CEIP San Vicente El Alquián 0
712
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
713
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
714
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
715
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
716
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
717
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
718
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
719
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
720
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
721
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
722
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
723
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
724
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
725
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
726
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
727
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
728
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
729
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
730
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
731
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
732
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
733
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
734
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 0
735
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
736
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
737
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
738
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
739
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
740
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
741
3A Hèrcules Escola Vora Mar Salou 0
742
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
743
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
744
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
745
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
746
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
747
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
748
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
749
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
750
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
751
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
752
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
753
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
754
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
755
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
756
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
757
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
758
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
759
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
760
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
761
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
762
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
763
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
764
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
765
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
766
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
767
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
768
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
769
Os Pedroguenses EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
770
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
771
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
772
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
773
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
774
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
775
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
776
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
777
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
778
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
779
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
780
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
781
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
782
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
783
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
784
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
785
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
786
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
787
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
788
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
789
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
790
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
791
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
792
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
793
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
794
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
795
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
796
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
797
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
798
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
799
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
800
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
801
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
802
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
803
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
804
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
805
1º B EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
806
2º A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
807
2º B EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
808
3º A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
809
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
810
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
811
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
812
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
813
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
814
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
815
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
816
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
817
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
818
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
819
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
820
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
821
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
822
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
823
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
824
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
825
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
826
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
827
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
828
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
829
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
830
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
831
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
832
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
833
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
834
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
835
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
836
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
837
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
838
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
839
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
840
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
841
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
842
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
843
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
844
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
845
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
846
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
847
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
848
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
849
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
850
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
851
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
852
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
853
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
854
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
855
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
856
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
857
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
858
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
859
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
860
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
861
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
862
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
863
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
864
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
865
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
866
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
867
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
868
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
869
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
870
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
871
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
872
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
873
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
874
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
875
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
876
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
877
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
878
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
879
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
880
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
881
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
882
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
883
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
884
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
885
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
886
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
887
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
888
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
889
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
890
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
891
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
892
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
893
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
894
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
895
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
896
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
897
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
898
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
899
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
900
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
901
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
902
4º A Escola E.B1 de Alvor Portimão 0
903
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
904
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
905
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
906
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
907
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
908
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
909
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
910
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
911
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
912
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
913
Turma 3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
914
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
915
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
916
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
917
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
918
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
919
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
920
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
921
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
922
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
923
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
924
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
925
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
926
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
927
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 0
928
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
929
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
930
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
931
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
932
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
933
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
934
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
935
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
936
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
937
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
938
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
939
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
940
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
941
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
942
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
943
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
944
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
945
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
946
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
947
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
948
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
949
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
950
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
951
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
952
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
953
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
954
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
955
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
956
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
957
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
958
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
959
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
960
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
961
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
962
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
963
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
964
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
965
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
966
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
967
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 0
968
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
969
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
970
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
971
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
972
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
973
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
974
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
975
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
976
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
977
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
978
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
979
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
980
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
981
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
982
Α ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
983
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
984
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
985
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
986
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
987
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
988
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
989
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
990
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
991
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
992
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
993
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
994
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
995
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
996
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
997
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
998
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
999
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 0
1000
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
1001
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
1002
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1003
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1004
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 0
1005
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
1006
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1007
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
1008
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1009
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1010
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1011
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1012
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1013
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1014
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 0
1015
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1016
1 клас 45 Київ 0
1017
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1018
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1019
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1020
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1021
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1022
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1023
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1024
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1025
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1026
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1027
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1028
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1029
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1030
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1031
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1032
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1033
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1034
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1035
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1036
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1037
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1038
Teste Teste Teste 0
1039
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1040
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1041
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1042
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1043
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1044
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1045
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1046
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1047
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1048
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1049
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1050
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1051
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1052
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1053
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1054
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1055
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1056
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
1057
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
1058
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1059
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1060
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1061
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
1062
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1063
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1064
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1065
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
1066
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1067
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1068
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1069
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
1070
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1071
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1072
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1073
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1074
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1075
Β ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1076
Γ ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1077
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1078
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1079
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1080
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1081
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1082
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1083
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1084
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
1085
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1086
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1087
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1088
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
1089
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
1090
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1091
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
1092
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
1093
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
1094
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
1095
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
1096
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1097
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1098
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1099
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
1100
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
1101
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
1102
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
1103
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
1104
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1105
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1106
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
1107
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
1108
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
1109
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
1110
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
1111
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1112
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1113
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1114
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
1115
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1116
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
1117
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
1118
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
1119
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
1120
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie Poizdów 1a 0
1121
Sówki Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobieszowice 0
1122
KOTKI 6 - latki Przedszkole Nr 52 Warszawa 0
1123
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1124
Tygryski, Sówki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 0
1125
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1126
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1127
Żabki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1128
Kotki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1129
5-6-latki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1130
Clasa a III a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1131
Comunitat dels mitjants 1º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1132
Comunitat dels mitjants 2º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1133
Comunitat dels mitjants 3º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1134
Classes d'infantil Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1135
Τμήμα 2 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1136
Τμήμα 3 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1137
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1138
3º A Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1139
3º B Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1140
3º C Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1141
Infantil P 5 Escola Timorell Castelldans 0
1142
1º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1143
2º de Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1144
3º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1145
Clasa I A Liceul Tehnologic „Ghenuță Coman” Murgeni 0
1146
Klasy 0 - 4 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym Trzydnik Duży 0
1147
2n Primaria ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS Vilamalla (Girona) 0
1148
2n C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1149
Sala dos Pequenos Mestres Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1150
Sala dos Smurfs Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1151
Β 3ου Δημοτικού Αγίου Νικολάου Άγιος Νικόλαος 0
1152
1r C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1153
Infaltil P 5 ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1154
Classes d'Inicial i Mitjà ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1155
Classes cicle superior ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1156
2on Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1157
3er Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1158
4rt Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1159
Classes de Primària El Castell Cabacés 0
1160
cicle inicial 1er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1161
Cicle inicial 2on Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1162
Cicle mitjà 3er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1163
sówki Zespół szkolno przedszkolny nr 1 w Rawiczu Rawicz 0
1164
Cicle mitjà 4rt Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1165
Sówki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu Przedszkole nr 2 Rawicz 0
1166
Grupa - 6 latki " Kaczuszki" Przedszkole w Szczekocinach Szczekociny 0
1167
Grupa mare cu program prelungit Grădiniță -Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1168
Classes de 1er a 6è Primària Escola Ridolaina Montellà del Cadí 0
1169
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1170
Grupa Ciupercuțe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1171
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Δεκάρχου Ξάνθη 0
1172
Fundamental I Escola Meio Norte Teresina- PIAUI 0
1173
0a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego " Zośki" w Piasecznie Piaseczno 0
1174
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0
1175
4tA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1176
4tB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1177
3rA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1178
Klasa 3B Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 0
1179
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială „Iulian Rusu” Mărcești 0
1180
3-А клас Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 0
1181
3rB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1182
ΗΡΩΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΆΝΤΙΣΣΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑ 0
1183
Zerówka Przedszkole Nr 20 w Gdańsku Gdańsk 0
1184
νηπιαγωγείο 1ο νηπιαγωγείο Ευξεινούπολης ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΗ-Μ.ΑΣΙΑΣ 0
1185
IV Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi Łódź 0
1186
"0" Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1187
3A Vizzolo IC della Margherita di Vizzolo Predabissi Vizzolo Predabissi 0
1188
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach Buszkowice 0
1189
Klasa 1c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu Wojska Polskiego 14 0
1190
Β Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου Κορινθίας Κόρινθος 0
1191
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1192
6 Малосевастянівський ліцей Христинівської районної ради Черкаської області село Мала Севастянівка Уманського району Черкаської області 0
1193
1ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1194
2ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1195
2ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1196
3ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1197
3ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1198
4ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1199
4ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1200
5ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1201
5ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1202
1º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1203
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Θεσσαλονίκη 0
1204
2º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1205
3º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1206
4º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1207
5º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1208
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ Θεσσαλονίκη 0
1209
2º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1210
3º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1211
4º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1212
Α και Γ Δημοτικό σχολείο Λακκώματος Χαλκιδική 0
1213
Jarzębinki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 0
1214
2-3 клас Завидівська ЗОШ І-І-ІІступенів с.Завидово 0
1215
Grupa Pisicutelor Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 0
1216
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1217
Fluturași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1218
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1219
klasa I-II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1220
Aula Específiica / Nuevas matriculaciones C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1221
Albinute Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1222
Ursuleții Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1223
Klasa 2- 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach Niedzieliska 111 0
1224
1b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1225
Veverițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1226
Iepurași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1227
Piticii Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1228
Licurici Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1229
Grupa Rățuștele Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1230
3º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1231
4º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1232
ΟΛΟΗΜΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 0
1233
Ε Δημοτικό Σχολείο Ροδολίβους Σερρών Σέρρες 0
1234
1º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1235
2º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1236
3º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1237
1º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1238
2º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1239
3º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1240
3º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1241
5º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1242
Ολοήμερο 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ Λέσβος 0
1243
Sowy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1244
Lisy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1245
Przyjaciele ekologii Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
1246
Gărgărițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1247
Klasa 0-4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzeczycy Ziemiańskiej Rzeczyca Ziemiańska 0
1248
Grupa Świerszcze Przedszkole Miejskie nr 52 Sosnowiec 0
1249
3 c Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" Kozieglowy 0
1250
Trzeciaki debeściaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1251
III a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera Gniew 0
1252
2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1253
clasa a IV-a Scoala Gimnaziala nr.1 Rediu,judetul Galati Școala Gimnazială, Comuna Rediu Rediu 0
1254
Clasa pregătitoare C Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1255
Ważki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1256
Motylki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1257
Biedronki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1258
Pierwszaki Świadome Dzieciaki Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu Iwkowa 0
1259
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ιωάννινα 0
1260
Α Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1261
Γ Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1262
VOINICEII Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1263
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 2 Gryfino 0
1264
2d Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im.H.Sienkiewicza Mysłowice 0
1265
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1266
2a Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1267
2b Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1268
3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1269
Α 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1270
Β 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1271
Γ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1272
Δ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1273
Ε 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1274
ΣΤ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1275
ΝΗΠΙΑ 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1276
ΝΗΠΙΑ 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1277
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1278
Elfy Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 0
1279
ΤΜΗΜΑ 2 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1280
Żyrafki Przedszkole nr 176 Warszawa 0
1281
Klasa 1 Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 0
1282
Α 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΦΑΡΣΑΛΑ 0
1283
Προνήπια – Νήπια 1 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1284
Προνήπια – Νήπια 2 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1285
Grupa mica Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1286
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 0
1287
τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1288
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 0
1289
II a Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kikole Kikół 0
1290
Klasa IIIb Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Nagłowicach Nagłowice 0
1291
1b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1292
Biedronki Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1293
τμημα2 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1294
2 клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 0
1295
3ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1296
3b Szkoła Podstawowa Nr 5 Lubin 0
1297
2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 0
1298
Klasa 3B Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu Myszyniec 0
1299
Mica A Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1300
Grupa Fluturasilor, GPN Dealu Mare Școala Gimnaziala Ion Murgeanu Zorleni 0
1301
Grupa Curcubeu 🌈 Grădinița Numărul 239, București București 0
1302
Grupa Inimioarelor ❤️ Grădinița Numărul 239, București București 0
1303
Grupa mijlicie,,A,, Grădinița cu Program Prelungit Nr.11 Barlad Barlad 0
1304
Klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las 0
1305
3 Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 0
1306
Grupa mijlocie,,Buburuzele, Barlad ,Gradinita cu P.P.Nr.11 Barlad 0
1307
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1308
Klasa 3 Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1309
klasa2b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1310
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im, Janusza Kusocińskiego Bolesławiec 0
1311
Muzycy Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach Słubice 0
1312
klasa 1b Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1313
Pregătitoare A LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1314
4 клас Войнилівський ліцей Войнилів 0
1315
2b Szkoła Podstawowa im Orła Białego Chotomów 0
1316
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1317
Klasy IIIa, IIIb, Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź 0
1318
IIIa Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego 94-056 Łódź 0
1319
3a Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki w Karczemkach Karczemki 0
1320
klasa 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Starogród 9b 0
1321
2B Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa 0
1322
Turma 1 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1323
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΥΒΟΤΩΝ Σύβοτα 0
1324
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1325
Klasa 2B Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Łańcut 0
1326
Grupa przedszkolna 0b Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie Wejherowo 0
1327
Zeróweczka Szkoła Podstawowa Słoneczna Szczecin 0
1328
Першачки Карасинська гімназія Сарненський район, село Карасин 0
1329
I A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1330
III a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1331
5 клас Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. Криворізької сільської ради Село Криворіжжя 0
1332
7a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Generała Stefana Grota Roweckiego 6 0
1333
Sloniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1334
Słoniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1335
3b Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie Oleśnica 0
1336
3d Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń 0
1337
Clasa 2 Scoala Gimnaziala Nr 1 Stoenesti Stoenesti 0
1338
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi Rumia 0
1339
II a Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1340
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Oddział Przedszkolny Nowe Radzikowo 0
1341
Pregătitoare Școala Gimnazială Păunești Păunești 0
1342
Clasa a 7 a A Școala Gimnazială Cireșu Cireșu 0
1343
Klasa 1 Szkoła Podstawowa Osiny Osiny 0
1344
II+IIIc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku Pułtusk 0
1345
7a Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J. Korczaka Wąsosz 0
1346
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 0
1347
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
1348
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1349
P4ºA CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1350
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΙΨΩΝ - ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟ ΛΕΙΨΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
1351
Τμήμα 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1352
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1353
klasy I-III Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1354
4ºB CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1355
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 0
1356
2 A LT Traian Chisinau 0
1357
Τμήμα 1,2 1ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου Αναβύσσου 0
1358
Biedronki Publiczne Przedszkole Układanka Święta Katarzyna 0
1359
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1360
Klasa 2 a Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1361
Суперчілдрени Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1362
2K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 0
1363
SiCoFuNa C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1364
kl. II-III Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach Krysiaki 29 0
1365
3C Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1366
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 0
1367
3-А Володарський ліцей Володарської селищної ради Володарка 0
1368
Grupa mare-fluturasi Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 0
1369
Ananaski Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
1370
0a Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Redzie Reda 0
1371
2 E.Primaria CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1372
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1373
P5A CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1374
Klasa III B Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1375
Τμήμα 1 26o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 0
1376
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie ul. Główna 1, 62-513 Krzymów 0
1377
IIb Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1378
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1379
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1380
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1381
7-А Жванецький ліцей с. Жванець 0
1382
VA Szkoła Podstawowa w Błudowie Młynary 14-420 0
1383
klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ciepielewie Ciepielew Pierwszy 10, 62-850 Lisków 0
1384
4 - А ЗОШ№3 Рівне 0
1385
a IV-a A Liceul de Arte"Hariclea Darclee " Braila 0
1386
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala ,, George Calinescu”, Iasi Iasi 0
1387
Klasa I Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1388
Clasa a III-a A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1389
3a Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
1390
3-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
1391
KLASA 1, 2, 3 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie Kozłów 0
1392
Klasa 3 c Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Krotoszyn 0
1393
Klasa 3 Zespół Oświatowy w Toporze Topór 0
1394
KLASA BIG BEN BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. Generała Władysława Andersa Lubiczów 0
1395
klasa 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej Wola Rusinowska 69, 36-110 Majdan Królewski 0
1396
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1397
Grupa Boboceilor GALATI, GRADINITA CU P.P. NR 36 GALATI 0
1398
FLUTURASII GALAȚI GRADINITA CU P.P.NR.1 MATCA Comuna Matca/ JUDEȚ GALAȚI 0
1399
Супергерої 2-Ж КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1400
a VI-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1401
a VII-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1402
Klasa3d Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1403
2-Є КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1404
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1405
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1406
Grupa Mare C Școală Gimnazială "Mihai Viteazu" Valea Chioarului Valea Chioarului 0
1407
1 A Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach Gorzyce 0
1408
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1409
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1410
Klasa 1-3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 72-405 Świerzno 0
1411
Klasa 2a Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1412
Smyki - programują Szkoła Podstawowa nr 80 w Poznaniu Poznań 0
1413
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1414
klasa łączona 1/2/3 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Frygnowo 17 14-107 Gierzwałd 0
1415
Klasa 2a Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach Katowice 0
1416
Grupa Mare A Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1417
Grupa Mare B Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1418
Grupa Mare C Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1419
Grupa Mare A Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1420
Grupa Mare B Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1421
klasa 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1422
klasa 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1423
klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1424
klasa 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1425
Γ1 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1426
Γ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1427
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Osinach Osiny 0
1428
Школярики Львівська СЗШ №49 Львів 0
1429
1 a 2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 0
1430
4.º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1431
JT St. Gabriel's School Bridgetown 0
1432
CLASA PREGĂTITOARE A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1433
Ведмеді-5клас Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1434
INTAI SCOALA GIMNAZIALĂ MĂTĂSARU Com.Mătăsaru, Jud, Dâmbovița 0
1435
I a Szkoła podstawowa Złotokłos 0
1436
a IV-a B Colegiul Național Pedagogic,, Regina Maria " Deva Devs 0
1437
4-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 0
1438
Klasa 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1439
Klasa 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1440
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1441
3-А Харківська гімназія 178 "Освіта"8 Харків 0
1442
Clasa a treia Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1443
klasa II Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku Mielnik 0
1444
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 0
1445
Grupa mijlocie- GPN Valea Ursului Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
1446
Clasa a IV-a Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1447
Grupa mare Școala Gimnazială Scoarța Scoarta 0
1448
Debeściaki Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka Komarno-Kolonia 0
1449
Α2 10o Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 0
1450
Școlarii creativi Școala Profesională Specială Sfântul Stelian Botoșani Botoșani 0
1451
Pregatitoare B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
1452
6A Școala Gimnazială "Ion Strat" Gioseni Gioseni 0
1453
Grupa Inimioarelor Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1454
3b Szkoła Podstawowa nr 3 Orzesze-Zawada 0
1455
Clasa Pregătitoare Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
1456
Clasa a VI- a DMS Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 0
1457
Klasa II Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 0
1458
Clasa - Pregatitoare, II, III Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1459
Grupa mare GPN DUMBRAVA MINUNATĂ DRĂGĂNEŞTI OLT Drăgănești-olt 0
1460
Първи А ЧОУ "Мария Монтесори" Добрич 0
1461
I B Școala Gimnazială George Călinescu Onești Onești 0
1462
Clasa Romanasilor Isteti ( clasa a III-a) Scoala Gimnaziala Regina Elisabeta Busteni-structura a Colegiului Ion Kalinderu Busteni 0
1463
clasa a II-a A Liceul Tehnologic Economic ”Nicolae Iorga” MUNICIPIUL PAŞCANI 0
1464
Grupa Krasnoludki Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
1465
3b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie Piaseczno 0
1466
Eroii cu dizabilitati CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 0
1467
CLASA IA ALBINUTELE Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1468
2c Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1469
2a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1470
Clasa pregătitoare E Colegiul Național Pedagogic Buzău 0
1471
I-IIIb Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 0
1472
Grupa Iepurașilor Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1473
Clasa Delfinasilor Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1474
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
1475
Clasa a V-a B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
1476
CLASA a III-a C Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
1477
Zerówka- Oddział A Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1478
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1479
Klasa III b Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza 93 - 165 Łódź 0
1480
Puchatki Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Świat" w Częstochowie Częstochowa 0
1481
Klasa 1b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1482
1a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1483
klasa 2a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1484
klasa 2b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1485
klasa 3a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1486
klasa 3b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1487
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1488
Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1489
Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1490
Grupa mică B-Strumfii Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1491
Tygryski Zespół Szkolno-Przedszkolny Marzęcino 0
1492
Tygryski Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudnie Rudno 0
1493
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1494
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1495
IIA Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 0
1496
1 og 2 bekkur Norðlingaskóli 110 Reykjavík 0
1497
Clasa stelutelor Școala Gimnaziala,,Ghiță Mocanu " Onesti 0
1498
Sówki Zespól sSzkolno - Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała Ul.Szkolna1/3 42 -282 Kruszyna 0
1499
A2 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
1500
Piticii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1501
Clasa II Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1502
Sówki Zespól Szkolno-Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała 0
1503
Samorząd Uczniowski Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenie 1 A 0
1504
Kl. IV Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenice 0
1505
Mijlocie,Strumfi Cocheti GPP "STRUMFII"BISTRITA, JUDETUL BISTRITA-NASAUD Bistrita 0
1506
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Αγίου Γεωργίου Ηλείας Πύργος 0
1507
árgangur 2017 Leikskólinn Örk Hvolsvöllur 0
1508
Clasa Pregatitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1509
Clasa a II a Scoala Gimnaziala I R Rosetti com Brusturoasa, jud Bacau 0
1510
Α 3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 0
1511
3-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1512
klasa 2b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 0
1513
a VII-a B Școala Gimnazială Vulcan Vulcan 0
1514
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1515
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1516
VII A Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1517
klasa druga Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach Parzymiechy 0
1518
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego we Wrocance Wrocanka 30 0
1519
Krasnoludki Przedszkole nr 64 20-325 Lublin 0
1520
Grupa integracyjna "Wiewiórki" Przedszkole z oddziałem integracyjnym im. Małego Księcia we Wręczycy Wielkiej Wręczyca Wielka 0
1521
3a Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi Łódź 0
1522
Klasa 6a Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi Rzeszów 0
1523
Clasa a II a C ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1524
GRUPA FLUTURASILOR - HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1525
2-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1526
Grupa5 Przedszkole Miejskie Nr 40 Łódź 0
1527
Grupa Motylki Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
1528
1a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1529
II-IV Şcoala Gimnazială Kriza János Aita Mare 0
1530
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Χωραφακίων Χανιά 0
1531
klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego Płock 0
1532
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1533
Króliczki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1534
Група Слънце ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1535
Мечо Пух ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1536
Чуден свят ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1537
Група "Дядовата ръкавичка" ДГ15 Райна Княгиня Перник 0
1538
Motylki Przedszkole Samorządowe w Sarnakach Sarnaki 0
1539
6º EP CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1540
3 Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1541
Biedronki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1542
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1543
2-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1544
2 клас Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1545
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny PRZRDSZKOLE NR 11 ELBLĄG 0
1546
1-A клас Тернопільська загальноосвітня школа I-III ст. N 11 м. Тернопіль 0
1547
1-B Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1548
Dobra ekipa Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1549
1-3 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 0
1550
Grupy przedszkolne Przedszkole Publiczne w Niegowie Niegowa, ul.Szkolna34 0
1551
Jeżyki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1552
1a Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa Częstochowa 0
1553
clasa a II-a Scoala Gimnaziala,comuna Targsoru Vechi Targsoru Vechi 0
1554
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1555
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1556
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1557
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1558
Clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1559
Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jamnicy Jamnica 0
1560
CP A - ,, Albinuțe,, Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1561
3 Szkoła Podstawowa im . Heleny Mniszek Sabnie 0
1562
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny Przedszkole Nr 11"Nefrytowy Zakątek" Piaseczno 0
1563
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1564
klasa I-III Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej Ruda Wolińska 0
1565
Kl. 2 Jeżyki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 0
1566
Grădinița Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1567
Clasa I și a III-a clasa la simultan Școala Gimnazială Udrești Dănicei 0
1568
GPN Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1569
Clasa Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 0
1570
Clasa a III a D Scoala Gimnaziala nr.20 Bucuresti 0
1571
Clasa a IV-a A Liceul de Artă Ioan Sima, Zalău Zalău 0
1572
Clasa a II-a A ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 307 Bucuresti 0
1573
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1574
Τμήμα 1,2 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1575
Steluțe I D Școala Gimnazială Nr.7 Botosani 0
1576
Рух Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 0
1577
Clasa Ursuleților Școala Gimnazială "Andrei Șaguna"Barcani Localitatea Șărămaș 0
1578
3 Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 0
1579
2 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 0
1580
Clasa I B- Clasa Supereroilor Școala Gimnazială Nr.1 Cetățeni, structura Școala Primară Nr.2 Valea Cetățuii Cetățeni 0
1581
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 0
1582
Α Δημοτικού 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη 0
1583
Grupa Fluturasilor Școala Gimnazială Nr.13/G.P.P. Ostroveni Rm.Vâlcea 0
1584
II Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1585
I Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1586
CP B Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 0
1587
3-D Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 0
1588
Clasa Exploratorilor Școala Primară Jiblea Nouă, GPN Jiblea Nouă Călimănești 0
1589
Clasa a IV-a B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 0
1590
a III- a EXPLORATORII Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 0
1591
grupy przedszkolne Przedszkole Samorządowe Kochanowice 0
1592
klasa5 Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1593
Clasa aII-a E Craiova, Școala Gimnazială ,,Traian" Craiova, Dolj 0
1594
Grupa "Pszczółki" Przedszkole Publicznenr22 im. Krasnala Hałabały Włocławek 0
1595
Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich Wołów 0
1596
5-6 latki Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka w Częstochowie Częstochowa 0
1597
Klasa 0a i 0b Zespół Oświatowo- Wychowawczy w Strzale Chodów 0
1598
Τμήμα 1 2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1599
2,4 Сальненський ЗЗСО село Сальне 0
1600
Β 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ -ΔΙΑΚΙΔΕΙΟ ΠΑΤΡΑ 0
1601
1o, 2o, 3o CEIP Trepalio Trobajo del Camino 0
1602
4-д Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 0
1603
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1604
Klasa 3 Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 0
1605
ΕΤ1, ΕΤ4, ΕΤ5, ΕΤ6 ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1606
4a Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" Warszawa 0
1607
Micii Eroi Școala Gimnazială Coșoveni Coșoveni 0
1608
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 0
1609
ósmoklasiści Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaworznie Jaworzno ul. Olszewskiego 76 0
1610
Świetlica - klasa 1 PSP im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce Warka 0
1611
klasa 0-6latki Samorządowe Przedszkole Nr1 w Łochowie Łochów 0
1612
4b Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1613
klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1614
Fioletowe dzwonki 5latki Przedszkole nr 2 Tęczowa Kraina Karczew 0
1615
4-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1616
Leśne Duszki Przedszkole nr 150 "Baśniowy Dom" Poznań 0
1617
Α τάξη 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη, Αρκαδίας 0
1618
4 - Г клас Ліцей 4 Івано-Франківської міської ради місто Івано-Франківськ 0
1619
3-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1620
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1621
Grupa mică B Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1622
Lebedele Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
1623
Clasa a V-a Scoala Gimnazială Grozești - Mehedinti Grozesti - Mehedinti 0
1624
Τμήμα 1 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1625
klasy 1a,1b,1c2a,2b,2c,3a,3b,3c Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Pawła Kamińskiego Sokołów Podlaski 0
1626
2-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1627
2-А клас Конотопський ліцей N 10 Конотопської міської ради Сумської області м. Конотоп 0
1628
IV b Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku Lwówek 0
1629
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ożarowicach Ożarowice 0
1630
1 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1631
2 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1632
3 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1633
4 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1634
5 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1635
6 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1636
7 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1637
8 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1638
PP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1639
OP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1640
Α3 2ο Γυμνάσιο Άνω Τούμπας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1641
Α 28ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1642
Α 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1643
Klasa II Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Stare Żukowice 132a 0
1644
2-Б Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1645
Grupa Przedszkolna 5-6 latki Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 0
1646
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 3 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1647
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1648
5B Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu Bytom 0
1649
Zielone Żabki, Krasnalki, Plastusie Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 0
1650
Clasa v Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1651
VIII SP Szkoła Podstawowa ATENA Sosnowiec 0
1652
klasa trzecia Szkoła Podstawowa nr 2 Chocznia 0
1653
De P5 A a 6o Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1654
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 0
1655
4-Д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1656
Świetliki Miejskie Przedszkole Integracyjne nr43 w Częstochowie Częstochowa 0
1657
1 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1658
1, 2, 3, 4 A y B Colegio La Asunción (León) León 0
1659
3 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1660
Β,Γ,Δ,Ε 2o Δημοτικό Σχολείο Πλαγιαρίου ΠΕΛΛΑ 0
1661
2o y 3o de infantil Escuela Infantil Carlos María San Andrés del Rabanedo (León) 0
1662
Tercero A Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1663
3oC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 0
1664
klasa IV Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach Drużyny 0
1665
3-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 0
1666
6-Б Комунальний заклад освіти " Покровська гімназія №2 " Покровське 0
1667
G. P. N. Osica de Sus, Grupa Combinată Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1668
5 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1669
1a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1670
klasa 2e SP2 Plewiska Plewiska 0
1671
2b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1672
Oddział VI Skrzaty Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1673
Oddział V Jeżyki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1674
Oddzaił IV Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1675
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1676
Τμήμα 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1677
9 Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1678
7 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1679
1-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1680
1-Б Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1681
1-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1682
4-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1683
3-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1684
4Б клас Гімназія № 8 Павлоградської міської ради м.Павлоград 0
1685
3-а Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 0
1686
Istetii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1687
2- Б ( інтелектуали) Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 0
1688
2-А Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області місто Сміла 0
1689
7 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1690
Смайлики Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 0
1691
KlasaI Szkoła Podstawowa w Sługach Sługi44 0
1692
kl.1B Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1693
3 клас Студенянський ліцей Тульчинський район, Вінницька обл. Студена 0
1694
Tercero C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1695
I B Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
1696
Delfinki Publiczne Przedszkole w Maciejowicach Maciejowice 0
1697
A III- A B Școala Gimnazială Sfintii Imparati Galați 0
1698
Clas pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1699
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1700
4 клас Коськівський ліцей Коськів 0
1701
Clasa a IV-a B Colegiul Național Bănățean Timișoara 0
1702
KLASA IIA Niepubliczna Szkoła Sokrates w Gdańsku Gdańsk 0
1703
2 дружні Чевельська гімназія с. Чевель 0
1704
klasa I Szkoła podstawowa w Wierzbowie Wierzbowo72 0
1705
3-Б Мошнівський ліцей село Мошни 0
1706
Νηπιαγωγείο 2o Νηπιαγωγείο Πάτρας Τέρμα Πόντου 0
1707
Clase 1º Primaria CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
1708
Klasa siódma i ósma Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach Śliwiczki 97, 89-530 Śliwice 0
1709
3- A клас Острицького ліцею Магальської сільської ради Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 0
1710
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 0
1711
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1712
XI C Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu Craiova 0
1713
VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1714
Τμήμα 2 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1715
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 0
1716
klasa 7a Zespół Szkół im. o. Mariana Żelazka Chludowo 0
1717
5 клас ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 0
1718
InPower10 Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret 0
1719
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,ȘTEFAN CEL MARE"VASLUI VASLUI 0
1720
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1721
1-А Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1722
3c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
1723
Klasa1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1724
Grupa Fluturașilor Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1725
Mare Grădinița cu program prelungit Nr.1 Marghita Marghita 0
1726
Clasa pregătitoare A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1727
Steluțelor Nume Scoala Test TestO 0
1728
4 клас Томашівська гімназія Селр Томашівка 0
1729
1-Б Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1730
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 0
1731
III B Școala Gimnazială,, Dimitrie Cantemir " Rădăuți 0
1732
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach Otrębusy 0
1733
Pregatitoare F Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
1734
4 Бф Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 0
1735
Clasa a II-a Școala Gimnazială Hârsești Hârsești 0
1736
Clasa Razelor de Soare Școala Gimnazială ,,Nicolae Labiș" Mălini Mălini , jud Suceava 0
1737
"Super czwórka" Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Pstrążna 0
1738
Cutezatorii Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu Craiova 0
1739
1 суперклас Звіздівський ліцей с.Звіздівка 0
1740
Clasa I , Albinutele harnice Suceava, Scoala Gimnaziala "D. Pacurariu" Scheia Comuna 0
1741
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1742
Clasa a IV a Școala Gimnazială Lucieni Lucieni 0
1743
klasa3b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sękowej Sękowa 0
1744
a IV a SBS Școala Gimnazială Dr Ioan Mihalyi de Apșa Sighetu Marmației 0
1745
Clasa a IV-a Școala Gimnazială ,, Ștefan cel Mare “, Cârlibaba Cârlibaba 0
1746
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 0
1747
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
1748
I-II A Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Elbląg 0
1749
I-II A Szkoła Podstawowa Specjalna w Firleju Firlej 0
1750
Clasa pregătitoare A Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1751
klasa 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie Chmielów 0
1752
Grupa Mare Gradinita cu Program Prelungit Raza de Soare Pitesti 0
1753
Fluturasii isteti Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1754
2a CCB SP im. JPII w Bydgoszczy Bydgoszcz 0
1755
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 0
1756
Pregatitoare P2B ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1757
1A Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa 42-202 Częstochowa 0
1758
Grupa Mare B Grădinița PP Nr. 32 Timișoara 0
1759
Minionii l LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA-JIU 0
1760
Clasa Albinutelor Școala Gimnazială Budila Budila 0
1761
Clasa a treia Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Galați 0
1762
Clasa I Școala Gimnazială nr.1 Bălușeni Comuna Bălușeni, județul Botoșani 0
1763
2-Б Корюківський ліцей N1 Корюківської міської ради Чернігівської області Корюківка 0
1764
Klasa 5B Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu Wrocław 0
1765
Klasa 5c Szkoła Podstawowa im S. Żeromskiego w Poniatowej Poniatowa 0
1766
3°B Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1767
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΨΑΡΩΝ ΧΙΟΣ 0
1768
Clasa a IV-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1769
1b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1770
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 0
1771
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1772
Klasa 3c Szkoła Podstawowa w Chociwlu 73-120 Chociwel 0
1773
3A EI Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1774
3 а, б, в, г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1775
Clasa a IV a Școala Gimnazială Sf Nicolae BOTOSANI Botoșani 0
1776
Трета и четвърта група ДГ№68 "Патиланско царство" Стара Загора 0
1777
2 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1778
Clasa Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ion Băncilă" Brăila 0
1779
2 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1780
2 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1781
2 д Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1782
1- Б Бубнище Поляницький ліцей Болехівської ОТГ Калуського району Село Бубнище 0
1783
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów w Goniembicach Goniembice 0
1784
Grupa mica "Ciupercutele" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1785
2a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1786
Промінці Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1787
Clasa a - II - a Școala Gimnazială Sfânta Maria, Mizil Mizil, județul Prahova 0
1788
I A Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie Uzdowo 75 0
1789
З-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1790
Grupa mare,, Licuricii " Botoșani Grădiniță cu P.P. Nr.4 Săveni Săveni 0
1791
Νήπιο 8ο Νηπιαγωγείο Αγίου Δημητρίου Αγιος δημητριος Αττικής 0
1792
Clasa a 4 a Școala Gimnazială " Dumitru Rădulescu", Oarja Comuna Oarja 0
1793
a III-a Școala Gimnazială Berești-Tazlău Structură Școala Gimnazială Nr. 1 Turluianu 0
1794
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1795
IIIa Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1796
Clasa I A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1797
świetlica dla kl. I-III Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 0
1798
Dzwoneczki Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia" w Częstochowie Częstochowa 0
1799
Clasa I C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1800
3 клас ОУ" Иван Мирчев" село Дълбоки 0
1801
Mrs Yulandi Emileen Primary Ingelheim 0
1802
Parasca Lacrimioara Mariuca Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1803
3-А Мої зайки Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1804
3 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1805
7 Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 18 Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Нью-Йорк 0
1806
3 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1807
3 в Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1808
3 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1809
Clasa a II-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1810
Clasa a VIII-a A Scoala Gumnaziala ,, Nicu Constantinescu" Buzau Buzău 0
1811
Clasa 1 Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 0
1812
III B Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1813
Clasele a II-a și a IV-a A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 0
1814
klasa III Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler Ostrowy 0
1815
Clasa a IV a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1816
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1817
Grupa STELUTELE VESELE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1818
GRUPA MIJLOCIE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1819
3 клас Опорний заклад "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області" С. Іванівка 0
1820
Clasa Pregătitoare B Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Craiova 0
1821
Clasa pregătitoare D Școala Gimnazială "Colonel Constantin Langa", Miroslava, Iași Miroslava, Iași 0
1822
Clasa fluturașilor Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1823
Grupa Micii Autonomi Poieni Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1824
klasa 1f,1 b Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Krasickiego 56 0
1825
Clasa a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1826
3 Європейський колегіум ТОВ ПНЗ Київ 0
1827
3 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1828
4 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1829
Clasa I Școala Gimnazială Sarasău Sarasău Maramureș 0
1830
Clasa I D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1831
Scrumbii isteti Scoala Gimnaziala Bungetani Com.Fauresti 0
1832
Clasa a II-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1833
Grupa Albinuțe Grădinița P.P. nr. 57 Constanța Constanța 0
1834
Pregatitoare A Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 0
1835
Суперфестики Лісівська філія "Михайлівський ліцей" Лісове 0
1836
Τμήμα 1 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1837
Grupa mică ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN ATANASIU LIPNIȚA Comuna Lipnița 0
1838
Grupa mare Fluturasii Școala Gimnazială Nr. 1 Piatra Mihail Kogălniceanu 0
1839
4-Б Комунальний заклад « Самбірська гімназія номер 9, Самбірськоі міської ради» Самбір 0
1840
GRUPA MIJLOCIE A ,,INGERASILOR,, Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1841
Grupa Fluturasii Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1842
Cls Pregătitoare Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 0
1843
CLASA PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 0
1844
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1845
Grupa mare Buburuzele Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 0
1846
I B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1847
Clasa I B Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1848
Clasa I B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1849
Pregatitoare A Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1850
a IV- a F Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1851
Clasa Pregătitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1852
Clasa Pregătitoare C Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 0
1853
kl. VI Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Rędzinach Rędziny 0
1854
Clasa a II-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1855
Clasa Pregătitoare A Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 0
1856
ESCOLA MARE DE DÉU DELS TORRENTS ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1857
ESCOLA BLANCAFORT ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1858
ESCOLA MONTGOI ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1859
4t Primaria El Cucurull Roda de Berà 0
1860
2n Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1861
5é Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1862
Grupa Albinuțe program prelungit Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1863
Grupa Albinuțe PP Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1864
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 0
1865
6é A Escola Les Muralles Montblanc 0
1866
6é B Escola Les Muralles Montblanc 0
1867
świetlica szkolna klas 1-3 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Świętej Jadwigi Królowej Kraków 0
1868
Klasy I - III Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu Białośliwie 0
1869
Grupa Fluturasi Gradinita cu Program Prelungit Neghinita Cluj-Napoca 0
1870
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 0
1871
ΚΔΑΠ KINESIS Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών- ΚΔΑΠ KINESIS Κιλκίς 0
1872
Grupa ,,Ingerasii" Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1873
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 0
1874
Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Μαυρονέρι, Κιλκίς 0
1875
2-A Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1876
4-Б Уманська гімназія √12 Уманської міської ради Черкаської області Умань 0
1877
clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala Teodor Juncu Bacesti Vaslui 0
1878
Clasa a II-a C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1879
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1880
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1881
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1882
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1883
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1884
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1885
Τμήμα 2 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1886
Τμήμα 3 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1887
Πρωϊνό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1888
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1889
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 3 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1890
Διευρυμένο Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1891
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1892
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1893
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1894
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1895
Προαιρετικό Ολοήμερο 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1896
Προαιρετικό Ολοήμερο 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1897
Micii exploratori Grădinița cu Program Prelungit Veseliei, Năvodari Năvodari 0
1898
Grupa Cercetasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1899
I A Liceul Teoretic Comuna Filipeștii de Pădure str. Principală, FN, com. Filipeștii de Pădure, jud. Prahova 0
1900
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1901
Grupa Florilor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1902
GRUPA VEVERIȚELOR GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1903
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 0
1904
Grupa Ursuleților Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1905
GRUPA MARE ”IEPURAȘII” Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1906
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Europa Târgu-Mureș 0
1907
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 0
1908
3B Step by Step Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1909
Clasa a VI-a Școala Gimnazială Romuli Romuli 0
1910
Γ ταξη 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 0
1911
klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej Środa Wielkopolska 0
1912
Clasa I A Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1913
Grupa mare Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1914
Четвертий Годовицький ліцей Сокільницької сільської ради Годовиця 0
1915
Α'-Β'-Γ'-Δ'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1916
Α'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1917
Α'-Γ'-Δ' Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1918
I B Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1919
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1920
8a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 0
1921
1-A Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1922
1-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1923
2-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1924
4-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1925
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1926
Klasa 3b Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1927
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodkowskiej- Curie Kutno 0
1928
Clasa IC Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
1929
Grupa fluturasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1930
3-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1931
Clasa a III D Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 0
1932
1-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1933
testing Emileen Primary Ingelheim 0
1934
2-В Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1935
3-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1936
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1937
4-Б Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1938
2-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1939
klasa trzecia Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 60 0
1940
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1941
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 4 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1942
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 3 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1943
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
1944
3-В клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1945
GPN Valea Ursului Grupa mare Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
1946
2-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1947
3a "Saulė" Joniškis 0
1948
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 0
1949
klasa IIIa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1950
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach Plewiska 0
1951
4-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1952
3-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1953
3-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1954
4-Б "Соколята" Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1955
świetlica Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Boby Kolonia 75 0
1956
4-В Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1957
klasa 1a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1958
Clasa a 4 a C Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1959
Β-Ε-Στ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1960
Ολοήμερο Τμήμα Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
1961
C.E.I.P. VIRGEN DEL MAR Almería 0
1962
Los Marines 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1963
Los Marines 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1964
Los Marines 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1965
Los Marines 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1966
Cortelazor 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1967
Cortelazor 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1968
Cortelazor 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1969
Cortelazor 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1970
Puertomoral 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1971
Puertomoral 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1972
Puertomoral 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
1973
CEIP Los Millares Almería 0
1974
2ºA CEIP Los Millares Almería 0
1975
2ºB CEIP Los Millares Almería 0
1976
3ºA CEIP Los Millares Almería 0
1977
3ºB CEIP Los Millares Almería 0
1978
Clasa a V a Școala Gimnazială Bârnova Barnova, Iași 0
1979
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 0
1980
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 0
1981
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1982
IV Școala GIMNAZIALĂ A. S. PUŞKIN, BRĂILA Brăila 0
1983
Clasa I F Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1984
Clasa Pregătitoare E Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.27 Bucuresti 0
1985
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 0
1986
4 клас Опорний заклад Кам'янський ліцей Березнівської міської ради Рівненської області С.Кам'янка Рівненська область Рівненський район 0
1987
Maluchy Przedszkole im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 0
1988
klasa trzecia - ekipa strażaka Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni Chocznia 0
1989
Clasa 4B Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1990
CLASA A II A B SCOALA GIMNAZIALA NR 25 TIMISOARA, STR. COSMINULUI, NR. 42 0
1991
klasa IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1992
klasa IIIb Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1993
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1994
Τμήμα Διευρυμένου Ωραρίου Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1995
8 клас Будятичівська гімназія Будятичі 0
1996
5-а Ліцей № 3 Коростишівської МР Житомирської області м.Коростишів Житомирської області 0
1997
Krasnale Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
1998
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
1999
Β1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2000
Β2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2001
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2002
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2003
ΒΟΗΘ. ΠΡΟΣ. ΕΙΔ. ΑΓΩΓΗΣ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2004
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2005
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2006
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2007
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2008
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2009
(δεν προσδιορίστηκε) 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0
2010
Clasa a III A A Școala Gimnaziala Voitinel Voitinel 0
2011
Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Publiczne Przedszkole w Drwalewie Drwalew 0
2012
Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Publiczne Przedszkole w Wartkowicach Wartkowice 0
2013
Publiczne Przedszkole w Drwalewie Publiczne Przedszkole w Drwalewie Drwalew 0
2014
Punkt Przedszkolny w Pełczyskach Punkt Przedszkolny w Pełczyskach Pełczyska 0
2015
4 Опорний навчальний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заводське 0
2016
1 Маломидський ліцей село Малий Мидськ 0
2017
1 ThinkGlobal Рівне 0
2018
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 0
2019
1º - 2º C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
2020
3º - 4º C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
2021
C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
2022
C.E.I.P. SAN JUAN BAUTISTA El Repilado 0
2023
1º 2º 3º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2024
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2025
5º 6º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2026
1º 2º B C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2027
3º 4º 5º 6º B C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2028
SP C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 0
2029
Alcudia de Guadix 1º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2030
Alcudia de Guadix 2º 3º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2031
Alcudia de Guadix 4º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2032
Alcudia de Guadix 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2033
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2034
Esfiliana 3º 4º 5º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2035
Esfiliana 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2036
Charches 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2037
Charches 3º 4º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
2038
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches